Jesteś tutaj:

Pianki polietylenowe

0.DSC_0811.jpg
1.DSC_1275.jpg
2.DSC_1280.jpg
3.DSC_1282.jpg
4.DSC_1284.jpg
0
01234

Pianka polietylenowa stosowana jest do pakowania szerokiej gamy produktów wymagających szczególnej ochrony. Sprawdza się doskonale jako materiał zabezpieczający delikatne powierzchnie, eliminując zarysowania, odgniecenia a także świetnie zabezpiecza przed wilgocią i zabrudzeniami. Wyjątkowa elastyczność pianki polietylenowej ułatwia zawijanie w nią pakowanych produktów a jej delikatna struktura gwarantuje ochronę przed uszkodzeniem nawet najdelikatniejszych powierzchni lakierowanych, szkliwionych czy szklanych. Pianka nie wchodzi w reakcje chemiczne z lakierami.
Dzięki swym właściwościom wykorzystywana jest jako opakowanie przez przemysły meblarski, elektroniczny i motoryzacyjny.

Oferujemy pianki opakowaniowe w postaci:

  • mat
  • taśm
  • przekładek
Pianki polietylenowe Maty Taśmy Przekładki
Gęstość (kg/m3) 20 – 35
Grubość (mm) 0,5 - 15 0,5 - 10 0,5 - 5
Szerokość (cm) 100 - 150 3 - 75 wg potrzeb klienta
Długość (mb) 20 - 700


Dostępne są ponadto pianki polietylenowe laminowane folią pęcherzykową, folią LDPE i HDPE. Materiały izolacyjne ze spienionego polietylenu stosowane są również w branży budowlanej. Dzięki zamkniętej strukturze pianka polietylenowa doskonale sprawdza się zarówno jako izolacja termiczno-akustyczna stropów układana pod podłogi pływające, jak też pod panele podłogowe. Pianki polietylenowe stosowane są również do izolacji kotłów lub przewodów wentylacyjnych. Sprężystość pozwala na bardzo wygodny montaż, a właściwości fizyko-chemiczne umożliwiają stosowanie ich w temperaturach od -40 do +95ºC.

Dylatacyjna taśma brzegowa

Taśma brzegowa może wypełniać szczeliny dylatacyjne w budynkach, tunelach, mostach i drogach. Produkt ten jest stosowany zwykle w kombinacji z deskami izolacyjnymi podłogi. Dzięki swoim właściwościom pianka jest bardzo trwała i odporna na chemikalia stosowane w budownictwie.

Taśma brzegowa jest dostępna w wymiarach:

Grubość pianki - 5 mm
Szerokość rolek - 100; 150 lub 200 mm
Długość rolek - 50 m

X